141696354
whatsapp

(530)762 1600

Modifiyebudur Ailesine Hoş Geldiniz

Aydınlatma

Aydınlatma Ürünler

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli

7/24 Destek

Haftanın 7 Günü Kesintisiz İletişim

100% Para İade Garantisi

15 Gün İçinde Para İadesi

Güvenli Ödeme

Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

Ürünler

Ürünler

Ürün Yok

Ürünler

Ürünler

Ürün Yok

Ürünler

Modifiyebudur Ailesine Hoş Geldiniz

Aydınlatma

Aydınlatma Ürünler

Teslimat Bilgisi

Siparişleriniz, ödeme tarafımıza başarılı bir şekilde ulaştıktan sonra 3 iş günü içinde (Pazar günleri hariç) kargoya teslim edilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık gösterebilmektedir.

Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Pazar günleri, bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Teslimat esnasında paketin içeriği, hasarlı olup olmaması mutlaka kontrol edilmelidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit elektronik postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bilgi vermek için arkadaşlarımız sizi arayacaklardır. modifiyebudur.com online alışveriş sitesidir.

Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda o an tükenebilir. Bu durumda; ödemesini yaptınız ürün yada ürünlerin stok durumu için size ulaşılacak ve konuyla ilgili bilgi verilecektir. Teslim edilemeyecek durumda olan ürün yada ürünlerin bedelleri en kısa sürede iade edilecektir.